Přestože jsem nikdy netoužila stát se „lektorem“, na cestu znovuobjevování tajemství bytí ve vesmíru jsem se vydala někdy kolem roku 1999. Po několika jemných upozorněních přišel v roce 2011 velmi důrazný povolávací rozkaz a já převzala od svého manžela Miloslava (absolventa FTVS UK obor jóga) ním vypracovaný systém Ya-Su. Tento je zaměřen na přizpůsobení moudrosti starých kultur pro potřeby dnešního člověka v období rychlých změn a tím přispět k nalezení harmonie uprostřed chaosu tohoto neuvěřitelného světa. Velkou sílu shledávám právě v kombinaci technik energetických, dechových a pohybových s posvátnými zvuky, mudrami, hlubokými meditacemi a znalostmi proudění prostorových energií. V tomto mě velmi ovlivnil dálkově absolvovaný kurz aktivace DNA pomocí zvuků a workshop Toma Kenyona.

Několikrát jsem navštívila egyptskou Gízu, kde jsem měla možnost strávit hodinu v Královské komoře Velké pyramidy, procítit získané znalosti a tak postoupit k pochopení principů posvátné geometrie a kódů zobrazených ve starých symbolech. V mém chápání světa se odráží skutečnost, že v naší rodině je výtvarných a dramatických umělců víc, než těch „normálních“ a já jsem vděčná svým rodičům, že mé předpoklady pro odlišné vnímání reality rozvíjeli už od dětství.

Vždy jsem volila cestu praxe před pouhým teoretizováním a tak vytvářím meditační polštáře, trička, amulety  z krystalů a polodrahokamů se symboly, které mají větší působení, než připouštíme. Přes systémy severských run, keltských oghamů, budhistických janter a jiných znaků jsem se dopracovala až k mayským glyfům a systému jejich posvátného kalendáře Tzolkin. Tuto výtvarnou činnost vnímám jako své skutečné poslání zde na Zemi.

Různorodé zkušenosti vyústili v prosinci 2012 k cestě do Mexika, kde jsme se společně s Miloslavem a skupinou 70 lidí z celého světa zůčastnili meditací na posvátných místech zemského energetického systému a ceremoniálů s členy rady Mayských Starších Hunbatz Menem a Donem Pedro Pablo Chuc Pec. V čase galaktického zarovnání jsme využili možnosti speciálních meditací, což mě přivedlo ke zcela novému chápání našeho propojení se Zemí i s Vesmírem…

Mými dalšími učiteli jsou všechny bytosti hmotné i nehmotné, více či méně chlupaté, které potkávám. Jsem studentkou vysoké školy komunikace s Kočičími Bytostmi, kterou ještě nikdy nikdo úspěšně neukončil.

Posvátná geometrie a symboly kontaktují nejstarší vědomí zapsané v našem těle na úrovni atomů a buněk. Připomínají nám sounáležitost s původní matricí vesmíru prostřednictvím jasných vysokých vibrací, které potom fraktálově působí na nižší úrovně bytí. Vyjadřují myšlenky rychleji a přesněji, než slova a tím nás uvádí do souladu se záměrem naší duše.

Použití symbolů a tvarů posvátné geometrie přináší do každodenního života nejvyšší sílu a aktivuje světelné tělo. Přímý kontakt s těmito obrazci nám připomíná kým doopravdy jsme.

Dokonalost přitahuje dokonalost.

 

 

 

 

 

 

 

 

E-shop s mými výTvory

 

Comments are closed.

Přihlásit se
Kalendář akcí
Kalendář
Srpen 2018
Po Út St Čt So Ne
« Říj    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031