22.března 2014 v SVČ LATA Brno – celodenní setkání (obsazeno – lze se přihlásit jako náhradník)

 

Tento termín byl vybrán jako vhodný k práci na sobě nejen z důvodu jarní rovnodennosti 21.března, ale i jako portálový den dle mayského kalendáře Tzolkin. Ti, co se Tzolkinem zabývají víc vědí, že se právě tento den budeme nacházet v důležité části kalendáře, kdy se energie plamenného a portálového dne vystřídají přímo po sobě a prověří naši připravenost i ochotu otevřít se novému poznání.

 

Na jaře nejvíce pociťujeme možnost dostat se po zimě opět do svého středu, získat vnější i vnitřní stabilitu a jistotu. Téměř v každém kalendáři je jarní rovnodennost (tedy čas, kdy každé místo na zemi obdrží stejné množství světla i temnoty) ideálním obdobím pro získání vyváženosti. Z člověka se tedy může stát symbolický most mezi těmito zdánlivě oddělenými sférami bytí, mezi světem vnějším a vnitřním, hmotným a neviditelným, tělesným a duševním.

Připravili jsme proto ucelenou sestavu vnitřních cvičení, energetizačních pohybů těla spojených s meditačním přeladěním mysli. V průběhu celodenního setkání se budeme věnovat těmto technikám:

 

–          Vnitřní cvičení

–          Očista a uvolnění mysli, očista aury

–          3 energetické okruhy těla

–          Druidské oghamové cvičení pro jarní energii uzemnění a růstu

–          Očistné dýchání, posilující dýchání

–          Cvičební techniky pro stabilitu a posílení vnitřního jádra

–          Meditační cvičení s mudrovými body

–          Léčivé hlásky

 

Celkově náplň této akce vede k poznání, že to, co nám právě chybí, nenalezneme venku, ve vnějším životě, ale pouze vnitřním zdokonalováním sebe sama. Všechny použité znalosti jsou něčím víc, než jen pouhým systémem komunikace. Jsou klíčem do světa skrytých významů a souvislostí, které bychom měli pochopit. Lidský život je totiž jen malý kousek mnohem většího celku. Pozorování a pochopení rytmů přírody (Země) a vesmíru (Slunce) nás spojuje s vnitřním mikrokosmem i vnějším makrokosmem.

 

 

Setkání začíná 22.3.2014 v 9,30 hod. (příjezd v 9,00) a končí cca v 18,00 hod.

Přihláška je platná s uhrazením kurzovného ve výši 950,- Kč.

Více informací o místě konání a způsobu úhrady naleznete zde:

Jak se přihlásit

Kde se akce konají

 

Ze srdce se těšíme na setkání s Vámi 🙂

Anastázia a Miloslav.

Comments are closed.

Přihlásit se
Kalendář akcí
Kalendář
Srpen 2018
Po Út St Čt So Ne
« Říj    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031