Intenzivní dvoudenní setkání pro zájemce o hlubší vhled do našeho energetického systému a práci na sobě v oblasti těla, duše i ducha.

 

Termín setkání není náhodný – právě přichází možnost využít intenzivní energie jádra Tzolkinu – posvátného mayského kalendáře slunečních vibrací. Tyto dny jsou těmi nejdůležitějšími v cyklu 260-ti dní. Je v nich koncentrovaná energie toho, co je v tomto cyklu nejdůležitější pochopit a změnit v našem životě – udělat zásadní rozhodnutí a převést je do reálného života.

Primární náplní akce bude práce s čakrami – našimi vnitřními energetickými, tvořivými a transformačními galaxiemi. Pracujeme se systémem 13-ti hlavních a několika vedlejších čaker. Informačně se zmíníme i o dalších čakrách z oblasti galaktického čakrového pole. Hlavní důraz je kladem na méně známé, ale velmi důležité čakry: Akula, Súria, Čandra, Vadžradhara, Manas, Sóma…

K aktivaci čaker přistupujeme dle egyptského systému – tedy vycházíme z oblasti solar plexu, což je současné nejsilnější energetické centrum. Poté jsou aktivovány čakry z roviny zemské, lidské, planetární. Cílem je pozvednout hlavní energetické centrum výš – do prostoru mezi dvě srdeční čakry Ana a Háta. Tím může dojít ke změně i ve vnějších fyzických projevech bytí.

S každým čakrovým pásmem budeme pracovat na úrovni:

– uvědomování si: informacemi o propojení čakry s fyzickými a emocionálními projevy, procítěním ve fyzickém těle, koncentračním cvičením

– posílením:  dechovými, energeticky-pohybovými technikami, posvátnými zvuky

 – harmonizováním: meditací, mudrovými pozicemi, energetickými zámky těla, colorterapií

Všechny transformační techniky budou spojeny do harmonicky laděných bloků. V úvodu setkání si zharmonizujeme celé tělo, což povede k přeladění mysli, zklidnění a obrácení pozornosti dovnitř. Takto naladěni pak budeme přistupovat k jednotlivým technikám. K uvolnění a rozproudění zaktivovaných energií použijeme meditační tanec, jako přirozenou meditaci těla bez omezení myslí.

Celkově tyto dva intenzivně strávené dny povedou k očistě na jemnohmotné úrovni, projasnění vědomí a uvědomování si základních principů života v této realitě. Hlavní hnací silou jsou v životě naše emoce, proto bude každé čakrové pole propojeno s emocionálními projevy člověka a to informačně a následně s možností harmonizace.

Termín: 27.-28.7.2013

Dvoudenní akce zahrnuje program od soboty 9,30 hod. do neděle 18,00 hod.

Ubytování a stravu si každý účastník zajišťuje sám (nocleh lze domluvit v CVČ LATA ve vlastním spacáku – domluva předem)

Přihláška je platná po provedení úhrady:

Částka: 1.555,- Kč, platba předem na účet číslo: 670100 – 2207628910/6210 .

Platba na místě není možná. Kapacita místnosti je omezena pro 13 účastníků.

Podrobnosti o místě a fotogalerii najdete zde

Těšíme se na setkání s Vámi a na možnost podělit se o naše poznání.

Anastázia a Miloslav Matouškovi 🙂 🙂

 

Comments are closed.

Přihlásit se
Kalendář akcí
Kalendář
Srpen 2018
Po Út St Čt So Ne
« Říj    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031