Naše emoce, stavy, prožívání i vyjadřování závisí na harmonii všech vnitřních energií, jejich správném a volném toku v energetických kanálech. Tělo a duše mají mnoho společných a typických postojů, kterými se společně vyjadřují. Mají také mnoho vrstev a řídí naše prožívání a chování. Vnímáme-li pozorně svoje emoce, umožníme jim, aby se uvnitř nás rozvíjely a necháme-li je uvést do harmonie pak se prožíváme jako spontánní a živoucí bytosti.

Určitými cvičebními technikami můžeme prohloubit kontakt se sebou, pochopit svoje vnitřní prožívání což se projeví ve vyrovnaném kontaktu se sebou i se svým okolím. Máme tak možnost být přímějšími a dokonalejšími. Každá energie probíhá v určitých fázích a tyto fáze je třeba pochopit, podpořit je, uvést do správného fungování. K tomu se nejvíce hodí dechové techniky v kombinaci se zaměřením mysli a mudrovými pozicemi. Dále jsou určité souvislosti, zejména mezi páteří a našimi emocemi, které se dají vzájemně ovlivnit cvičením, či prociťováním při pohybu.

Souvislost mezi emocemi fyzickými a jejich jemnohmotným projevem, tedy v auře, lze zase vyladit v oblasti astrálních bran, což jsou místa kloubních spojení. Je to právě pohyb těla, který dává člověku možnost projevit se v prostoru a čase, tedy v harmonicky plynoucí spirále života a bytí, jako takového.

Další metodou vyrovnávání emocí je čištění energetického kanálu podél páteře. Toto cvičení vyžaduje přípravné cvičení a mentální i fyzickou očistu energetických center v těle. Stav těchto center – čaker se promítá ve stavu žláz a vnitřních orgánů.

Možností, jak své emoce vyrovnat do harmonie a omezit jejich extrémní polohy je daleko víc, na našem celodenním setkání se budeme věnovat těm, které jsou v rámci celodenního setkání nejúčinnější.

EMOCE, SPOJENÍ S ČÁSTMI TĚLA A ASTRÁLNÍMI BRÁNAMI – celodenní setkání 22.11.2014, SVČ LATA, Brno

Comments are closed.

Přihlásit se
Kalendář akcí
Kalendář
Prosinec 2017
Po Út St Čt So Ne
« Říj    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031