Ya-Su systém zahrnuje energetické cvičební techniky s využitím meridiánů – světelných drah těla.

Tak jako planeta Země má svá posvátná místa, energetické a magnetické proudy, silové prostory apod. stejným způsobem funguje i naše tělo. Tvary a posvátná či duchovní geometrie zesilují tyto účinky a významný je též vliv kosmické energie. Naše tělo je také geometrický prostor s citlivými body, oblastmi, kterými proudí a vibruje životní energie. Tak jako působí posvátná geometrie v prostoru Země, funguje také „posvátná fyziologie“, která popisuje na těle jemnohmotné energetické toky a silové výstupy. Posvátná fyziologie vytváří „mapu“ energetického těla pomocí jemněhmotných energetických proudů, silových vstupů a výstupů a důležitých bodů. Známe-li tuto posvátnou fyziologii těla, známe-li duchovní geometrii a vesmírné rytmy, můžeme dosáhnout vysoké harmonie a nahlédnout do skutečnosti.

Akupresurní či akupunktruní body, meridiány, energetická centra čakry, jemnohmotná těla, bezpečností energetické zámky jsou ukázkovým výčtem poznání určitých národů – Tibetu, Číny, Japonska, Indie, Šamanů původních národů Ameriky a jejich velmi starých kultur a dalších našich předchůdců z minulosti a dle teorie jin a jang také budoucnosti. Neboť jin přechází v jang a jang v jin. Minulost v současnost, budoucnost v minulost a naopak. Máme tedy možnost  přejít z minulosti do budoucnosti o což se svojí nevědomostí pokouší archeologie – prokopává se do budoucnosti – nebo uvědomováním si působících energií projít do minulosti a vrátit se k začátkům svého bytí do dokonalosti a tím do budoucnosti.

Energetický systém velmi hrubě řečeno tvoří naše světelná těla – tedy naši světelnou podstatu, energetická centra – čakry – sloužící jako energetické regulátory, převodníky a rezervoáry, meridiány neboli nádí – fungující jako vodiče energie a dále velmi důležité pomocné oblasti jako jsou akupresurní či akupunkturní body, harmonizační body, energetické zámky a marmy – sloužící jako energetická tlačítka. Tyto roviny energetického systému umožňují tělu, jeho orgánům a celé fyziologii se spojit s myslí, vyšším vědomím, kosmickou inteligencí a se samotným stvořitelem.

Proto všechny tyto poznatky zapojujeme do pravidelných setkání a ještě ve větší míře do celodenních akcí.

Jak nahoře, tak dole. Jak uvnitř, tak venku.

MM.

Comments are closed.

Přihlásit se
Kalendář akcí
Kalendář
Srpen 2018
Po Út St Čt So Ne
« Říj    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031