Ya-Su systém zahrnuje energetické cvičební techniky s využitím meridiánů – světelných drah těla.

Tak jako planeta Země má svá posvátná místa, energetické a magnetické proudy, silové prostory apod. stejným způsobem funguje i naše tělo. Tvary a posvátná či duchovní geometrie zesilují tyto účinky a významný je též vliv kosmické energie. Naše tělo je také geometrický prostor s citlivými body, oblastmi, kterými proudí a vibruje životní energie. Tak jako působí posvátná geometrie v prostoru Země, funguje také „posvátná fyziologie“, která popisuje na těle jemnohmotné energetické toky a silové výstupy. Posvátná fyziologie vytváří „mapu“ energetického těla pomocí jemněhmotných energetických proudů, silových vstupů a výstupů a důležitých bodů. Známe-li tuto posvátnou fyziologii těla, známe-li duchovní geometrii a vesmírné rytmy, můžeme dosáhnout vysoké harmonie a nahlédnout do skutečnosti.

Akupresurní či akupunktruní body, meridiány, energetická centra čakry, jemnohmotná těla, bezpečností energetické zámky jsou ukázkovým výčtem poznání určitých národů – Tibetu, Číny, Japonska, Indie, Šamanů původních národů Ameriky a jejich velmi starých kultur a dalších našich předchůdců z minulosti a dle teorie jin a jang také budoucnosti. Neboť jin přechází v jang a jang v jin. Minulost v současnost, budoucnost v minulost a naopak. Máme tedy možnost  přejít z minulosti do budoucnosti o což se svojí nevědomostí pokouší archeologie – prokopává se do budoucnosti – nebo uvědomováním si působících energií projít do minulosti a vrátit se k začátkům svého bytí do dokonalosti a tím do budoucnosti.

Energetický systém velmi hrubě řečeno tvoří naše světelná těla – tedy naši světelnou podstatu, energetická centra – čakry – sloužící jako energetické regulátory, převodníky a rezervoáry, meridiány neboli nádí – fungující jako vodiče energie a dále velmi důležité pomocné oblasti jako jsou akupresurní či akupunkturní body, harmonizační body, energetické zámky a marmy – sloužící jako energetická tlačítka. Tyto roviny energetického systému umožňují tělu, jeho orgánům a celé fyziologii se spojit s myslí, vyšším vědomím, kosmickou inteligencí a se samotným stvořitelem.

Proto všechny tyto poznatky zapojujeme do pravidelných setkání a ještě ve větší míře do celodenních akcí.

Jak nahoře, tak dole. Jak uvnitř, tak venku.

MM.

Comments are closed.

Vstup

Kalendář akcí
Kalendář
Srpen 2017
P Ú S Č P S N
« Kvě    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031