Hudba a zvuk může být velmi silný transformační nástroj pro lidské tělo a duši. Málokdo si však připouští, že novodobá hudba je okradena o tento potenciál. Dávno ztratila schopnost léčit. Původní starověká hudba byla totiž založena na harmonických frekvencích, měla jiný tonální rozsah a tím i naprosto jiné působení. Byla vytvořena tak, aby pomohla lidem dosáhnout vyšší úrovně. Z dochovaných záznamů víme, že se tyto tóniny používali například v gregoriánských chorálech – chvalozpěvech, o kterých církev tvrdí, že se ztratily. Kostely byli totiž v minulosti významným duchovním, politickým i společenským místem. Zpěvy v latině tak byli velmi účinné, protože se snadno dostali přes omezené myšlenkové klišé a zažité formy. Stejně tak mohli působit i jiné způsoby přenosu zvukových vibrací, třeba bubnování.

Doufejme, že nastává čas, kdy správně laděné frekvence a hudba budou opět vráceny lidstvu, aby pomohly změnit způsoby vnímání v přechodu z třetí do čtvrté dimenze. Je potřeba si připustit, že nejsme jen lidské bytosti, ale duchovní bytosti s lidskou zkušeností. Naše DNA má údajně 97 procent nevyužitých schopností a právě tady je ukrytý potenciál léčivých frekvencí. Buňky totiž vibrují svým elektromagnetickým polem, otvírají chromozómy a vystavují DNA této pulsaci. Je to i podstata kvantové fyziky. Sami vidíte, jak snadno se dá třeba hudba využít k manipulaci, kontrole, strachu z nedostatku, potlačování emocí a omezování myšlení. Účastníky rockového koncertu by určitě nenapadlo, že k nevázanému chování, fyzickému neklidu a určitému vytržení je vede právě nesprávná stupnice a špatně seskupené vibrace.

Nás však zajímá, jaké frekvence vedou k navrácení ztracené harmonie. Jde o původních šest frekvencí, které jsou základními fyzikálními vlastnostmi vesmíru. Vlastně jedině díky těmto frekvencím může ve vesmíru vznikat, růst a vzkvétat něco živého. Na úrovni lidského vědomí pak vedou ke stavu jednoty, harmonizují oblast fyzickou, éterickou, mentální, emoční i astrální. Na stejném principu fungovaly i archaické jazyky – zejména sanskrt, nebo hebrejština. No a neodmyslitelně k tomu patří posvátná geometrie – všimněte si, že stejnou strukturu „šesti“ mají květina života, runy, sněhové vločky… atd. Určitě jste slyšeli o krystalech vody, které mají stejnou strukturu a navíc – při pokusech je vědci harmonizovali právě těmito frekvencemi, nebo jednou z nich, která vyzařuje „lásku a vděčnost“.

Po dalších pokusech byli sakrální frekvence rozšířeny až na devět. Vše se tak odvíjí od postoupnosti 3-6-9, kterou i Nikola Tesla označil jako hybnou sílu vesmíru. Pojďme tedy využít tyto matematické vztahy mezi frekvencemi k posílení důležitých funkcí orgánů těla až po úroveň DNA a ke zvyšování úrovně našeho vědomí a vnímání.

Frekvence a souvislosti.

 (Posvátné) Frekvence.

Hudba a zvuk může být velmi silný transformační nástroj pro lidské tělo a duši. Nicméně, až v posledních letech vyšla najevo informace, že naše novodobá hudební produkce byla okradena o obrovský potenciál pro léčení a transformaci, o mocný starodávný tonální rozsah známý jako „původní Posvátné frekvence . “

Tyto originální (Posvátné)  frekvence, mají schopnost přeměnit život zázračným způsobem. Zmínky o těchto frekvencích sahají do starověku, kdy byly součástí zpěvů v gregoriánských chorálech, během náboženských obřadů v kostelech v té době. Ale partitury chorálů záhadně, kolem roku 1050 zmizely a jsou pravděpodobně navždy ztraceny.

Tyto zpěvy se skládají ze zvláštních tónů nebo frekvencí, které když jsou zpívané v harmonii, a v latině, měly obrovskou duchovní sílu při náboženských obřadech. Kombinace těchto tónů a latinské intonace, měla sílu proniknout hluboko do hlubin podvědomí a silně podporovat léčení a transformaci.

Solfeggio frekvence obsahují šest čistých tónů a tyto byly použity pro vytvoření starověké hudební stupnice. Církev tvrdí, že ztratilo všech 152 těchto úžasných starověkých gregoriánských chorálů, ale je více než pravděpodobné, že jsou záměrně pod zámkem v útrobách vatikánských archivů.
Jeden z těchto zpěvů obsahující Solfeggio frekvence, známý jako „chvalozpěv na Jana Křtitele se však záhadným způsobem objevil na veřejnosti a je napsán tak, že obsahuje
všech šest sakrálních frekvencí.
Naše moderní hudební stupnice je mírně mimo rozsah synchronizace původních Solfeggio frekvencí a komorní „A“ 440 Hz,  bylo původně, ještě kolem roku 1914, 417 Hz.

V podstatě téměř všechnu hudbu, kterou slyšíme dnes v mediích nebo se prodává v obchodech, ať už je to rock, jazz, soul nebo klasika, je atonální a kontraproduktivní ve srovnání s úžasnou  transformační silou Sakrálních tónů.

Jedna z Sakrálních frekvencí 528 Hz je známá jako „528 Miracle „, protože ta má pozoruhodnou schopnost léčit a opravovat DNA v těle a je to přesně ta frekvence, která byla použita genetiky při biochemických procesech.

Změnou původní Sakrální stupnice se změnily výrazně zpěvy, tedy i ty zpívané v kostelích a změnou frekvencí byly ovlivněny změny v koncepčním myšlení, což mělo za následek oslabení duchovního vlivu církve.

(Posvátné)  frekvence:

UT –   396 Hz – Osvobozující pocit od viny a strachu.

RE –   417 Hz – Vracení situace a usnadnění změn.

MI –   528 Hz – Transformace a zázraky a oprava DNA.

FA –   639 Hz – Soudržnost / Vztahy.

SOL – 741 Hz – Vyjádření / Řešení

LA –    852 Hz – Prohloubení intuice.

 

„528 cyklů za sekundu, je doslova jádrem tvůrčích frekvencí přírody. Je to láska, „prohlašuje proslulý lékařský výzkumník Dr. Leonard G. Horowitz.
Tento doktor má podíl na tom, že ke stávajícím Solfeggio frekvencí přibyly další tři a jedná se o 174 Hz, 285 Hz, ve spodní části stupnice, a 925 Hz v horní části stupnice a po přidání se s šesti původních Solfeggio frekvencí, vytvořily tři ideální trojice 3 x 3 = 9

 

 

Comments are closed.

Přihlásit se
Kalendář akcí
Kalendář
Září 2018
Po Út St Čt So Ne
« Říj    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930