VYSOCE VIBRAČNÍ HARMONIZÉRY Z ČAROITU A SERAFINITU.

Tyto harmonizéry byly vyrobeny v Rusku na naši objednávku z minerálů, které odtud také pocházejí. Jejich vysoké vibrace jsou navzájem shodné v opačných polaritách Jin a Jang, takže se velmi dobře energeticky doplňují a harmonicky vyvažují a upravují tyto energie v jemnohmotných oblastech naší bytosti. Kolečko je z minerálu Serafinit a trojúhelníček je z minerálu Charoit. Tyto minerály byli teprve nedávno objeveny a jejich působení v dnešní transformační době je neocenitelné. Velmi dobře rezonují s nejvyššími čakrami a světelnými kruhy.

Serafinit nejlépe účinkuje na nejjemnější úrovni. Podněcuje k činnosti míchu, kterou spojuje s éterickým tělem v tajném místě za srdcem. Dokáže uvolňovat svalové napětí v celém těle, pomáhá snižovat tělesnou hmotnost, má očistný účinek na srdeční čakru, kterou otevírá lásce. Umožňuje přístup k vyšším duchovním vibracím, spojuje nás s andělskou říší a současně otevírá korunní a vyšší čakry. Výborně slouží při astrálním cestování a vyšších meditačních technikách. Napomáhá sebeléčení.

Charoit (čaroit) je kamenem proměny. Je krystalem ovládajícím duši, který pomáhá překonávat strach. Pročišťuje auru, probouzí bezpodmínečnou lásku, napomáhá změnám vibrací a spojuje s vyšší realitou. Působí při překonávání odporu a osvojování si schopnosti nahlížet na věci z širší perspektivy. Transformuje negativní energii v hojivou sílu a pomáhá měnit pocit nerovnováhy v příjemný stav harmonie. Taktéž dobře komunikuje s vyššími čakrami. Také je vhodný pro vyšší meditační techniky.

 

info o kamenech: Judy Hall – Kameny 1 a 2

Comments are closed.

Přihlásit se
Kalendář akcí
Kalendář
Září 2018
Po Út St Čt So Ne
« Říj    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930