V pátek 12. a sobotu 13.7.2013 proběhli workshopy s Kieshou Crowther alias Malou Babičkou ve Fulneku na severu Moravy.

Život Kieshy je naplněn velkým poznáním, které někdy přicházelo způsobem, jaký bychom si určitě nepřáli. Pořádá semináře a cestuje za tímto účelem po celém světě. Napsala knihu s názvem „Poselství pro kmen mnoha barev“.  Na internetu je možné shlédnout velké množství jejích krátkých videí, ve kterých předává svá poselství.

Malá Babička nikoho k ničemu nenutí. Předání její moudrosti ostatním není podmíněno žádnými zákazy ani příkazy. Stačí jen to, že jsme schopni naslouchat a otevřít své srdce moudrosti, kterou sděluje. Tato pochází primárně z jejího úzkého spojení s přírodou – tedy s Matkou Zemí – Bytostí Gáiou. Její učení je velmi jednoduché, přitom pravdivé. Člověk a příroda se navzájem oddělili a jejich společná cesta se zdá být neslučitelnou. Přesto existuje ještě naděje. Pokud se lidé vrátí k přírodě a dostanou se s ní do harmonie, přijme je příroda zpátky, stejně jako by matka přijala ztracené děti.

Z tohoto základního učení také pramení její nejnovější poselství o propojení elementů uvnitř nás. O elementech – tedy čtyřech původních živlových energiích bylo napsáno již mnoho informací, přesto je někdy těžké pochopit, co si pod tím představit. Tyto čtyři základní tvořivé síly vesmíru se v našem těle projevují ve stavbě srdce, mozkových hemisférách, ledvinách,  kyselinách DNA i v páteři (tomuto systému se věnujeme na některých našich energeticko-cvičebně-meditačních akcích). V oblasti duševní se s elementy můžeme kontaktovat prostřednictvím našich emocí. Všechny jsou spolu vzájemně propojené a jeden bez dalších nemůžou existovat. Kiesha klade důraz na pochopení našeho vnitřního elementu Země – což vychází z její životní zkušenosti, života v divoké přírodě, kontaktu se zvířaty i rostlinami a samozřejmě z „práce“ šamanky. Dle ní se v tomto živlu spojují i ostatní tři do celku (v jiných učeních, ke kterým se přikláníme i my se jedná o pátý element Člověka-Boha, který v sobě tyto čtyři elementy spojuje. Ale pokud připouštíme teorii, že jsme menším fraktálovým obrazem domovské planety Země, tak svým způsobem platí to, co řekla na workshopu Kiesha). Práce s vnitřními elementy je dlouhou cestou sebepoznávání a nekonečné objevování souvislostí. Všechny původní civilizace, které ještě žily v harmonickém propojení s přírodou si toho byli vědomi a důkazem jsou mnohé symboly, které používali (šamanský kruh, mayský Hunab Ku, budhistické jantry, severské runy, mudrové pozice prstů, pyramidy atd…).

Kiesha Malá Babička svým příjemným hlasem sděluje lidem pravdu o tom, že až poznáme sami sebe a pochopíme, kým ve skutečnosti jsme, poznáme Boha.

Comments are closed.

Přihlásit se
Kalendář akcí
Kalendář
Srpen 2018
Po Út St Čt So Ne
« Říj    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031