Lidská bytost je multidimenzionální bytost mnoha energií, souhra vibrací a hlavně světelná bytost. V této dimenzi bytí se projevuje jako fyzická bytost obklopená aurou jemných těl. Mohli bychom z různých filozofií získat informace počty těchto těl, nádí, meridiánů, čaker, světelných kruhů a dalších součástí a stejně bychom se nedostali ke konečnému výčtu. Bytost naší existence tzv. člověk páté kalpy podle genetické matrice Kadmon Adamah – diamantový člověk je plně součástí vesmíru a tím je specifikována naše nekonečnost. Važme si toho, není moc druhů bytostí ve vesmíru, které mají tyto možnosti, být součástí svého stvořitele.

Abychom byli schopni si být vědomi svých neomezených možností a schopností, je potřeba si pojmenovat a uvědomit základní energie své bytosti, které nám umožňují vědomé bytí, pobyt a žití na této krásné planetě a v této dimenzi.

Doba, ve které teď žijeme, nám umožňuje rychlé a hluboké poznání. Jsme přede dveřmi, které nám mohou otevřít průchod do dalšího evolučního skoku, pokud jsme si ho vědomi a splňujeme alespoň základní kriteria tohoto poznání.

Je to velká čest, dožít se této výjimečné doby, můžeme ji prožít a získat tolik vědomostí, moudrosti, soucitu, lásky a poznání jako tomu nebylo za statisíce let a možná i miliony let dříve. Zkusme si jen uvědomit, že čas se natolik zrychlil a ještě zrychlí, abychom to vše mohli prožít bez patřičného stárnutí a s plným vědomím. Toto se ve Vesmíru často nestává. Pokud si opravdu stačíme toto vše uvědomovat a ještě zavčas naskočit do rychlíku plynutí s Vesmírem, není čeho se obávat a přejít celkem klidně do další dimenze vědomého bytí. Je to velký dar možnosti, která se neopakuje. Tyto informace “slyší” zejména lidé, kteří jsou připraveni na nové poznání, či chtějí pokročit dál, nebojící se změn, nelpících na starých způsobech života, různých filozofiích, vírách, atd.

Čakrový systém je jednou z částí jemnohmotného bytí, tedy bližší částí našeho původního bytí. Bez uvědomování si této soustavy energií, si nebudeme schopni uvědomit náš původní kosmický původ. Toto poznání nám alespoň částečně umožní touto praxí projít a získanými vědomosti se rychleji adaptovat na změny, které se s námi a kolem nás dějí a budou dít. Společně můžeme otevírat svět jemnohmotných energií, tedy poznávat svoji světelnou podstatu a postupně se navzájem obohacovat. Postupně naším zjemňováním se můžeme napojovat jen na ty pro nás důležité energie a naše vědomí nedopustí, aby nám jiné, které jsou nám vnucovány, neškodily a netýkali se nás. Můžeme se naučit být schopni pokračovat dál a opouštět rychle staré zatuchlé systémy, které nás záměrně svazují pro potřebu nižších entit, které si již nezaslouží naší pozornost. Ať si zůstanou v této dimenzi, pokračují si ve svých potřebách, válkách, utrpení, hromadění hmoty, která je zavaluje a stejně někdy hodně v budoucnu už jim nic jiného nezbude než pokračovat dál. Tato možnost, která se nám naskýtá nyní, se bude opakovat v této dimenzi za mnoho desítek tisíců i více let.

Pořád něco hledáme venku, jen abychom se nemuseli konfrontovat sami se sebou, zbavit se vnitřně usazených bloků, stereotypů, křivd z mládí, různých zasunutých bolestí, uvědomit si je a začít konečně žít plnohodnotným životem na této planetě a začít ji chránit, starat se o ni a díky jí si uvědomit kdo jsme a jaké je naše místo ve Vesmíru a jak nás vše a všichni obohacují. Můžeme žít konečně v čisté lásce se všemi bytostmi.

Miloslav Matoušek, 2009

Vstup

Kalendář akcí
Kalendář
Srpen 2017
P Ú S Č P S N
« Kvě    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031